Naczynia kuchenne

Niezbędne w każdym lokalu gastronomicznym – bez nich przygotowanie potraw byłoby niemożliwe. Dobrej jakości naczynia kuchenne, takie jak garnki, patelnie, misy czy rondle, pozwalają na sprawne przygotowywanie pysznych dań, bez przypalania czy przywierania.

Zależy nam, by praca w kuchniach klientów szła szybko i bez przestojów, dlatego oferujemy naczynia bardzo wysokiej klasy. Nasz asortyment to garnki ze stali nierdzewnej o trójwarstwowym dnie, równomiernie rozprowadzające ciepło, a także na przykład patelnie z powłokami tytanowymi i z rączkami, które się nie nagrzewają. Nasze produkty gwarantują wygodę przygotowywania dań – proponujemy wiele elementów ułatwiających pracę, na przykład wkłady do gotowania makaronu czy do pierogów.

Posiadamy naczynia kuchenne do każdego rodzaju lokalu, wyposaży się u nas zarówno ekskluzywna restauracja, jak i pizzeria, kawiarnia czy gorący bufet w centrum handlowym. Proponujemy więc różnorodne produkty: garnki do muli, szpile do szaszłyków, filiżanki czy patelnie do serwowania potraw.

Brak produktów.

www.gastromi.pl- Internetowe sklep z urządzeniami gastronomicznymi.

ul. Jemiołowa 26A, 53-447 Wrocław, biuro@gastromi.pl

Projekt i wykonanie: Agencja marketingowa LTB.pl
idź do góry