Piece gastronomiczne

Najważniejsze urządzenia w kuchni ciepłej – piece gastronomiczne to podstawa i serce każdej restauracji. Na wybór najbardziej optymalnego rozwiązania ma wpływ między innymi wielkość lokalu, ilość obsługiwanych dziennie klientów i rodzaj serwowanych potraw. By ułatwić naszym klientom rozeznanie, na stronie każdego produktu zamieściliśmy dokładny spis parametrów urządzenia.

Najistotniejszą częścią naszej oferty pieców gastronomicznych są niezastąpione modele konwekcyjno-parowe. Ich wydajność, a także możliwość wykorzystywania wielu metod obróbki potraw sprawiają, że takie urządzenia znajdziemy w prawie każdym lokalu. Proponujemy warianty manualne i programowalne, z wieloma funkcjami ułatwiającymi pracę i przyspieszającymi wydawanie potraw.

Proponujemy także piekarnicze piece gastronomiczne, a także podstawy oraz akcesoria niezbędne do sprawnego działania w kuchni. Są to na przykład okapy z kondensatorem pary, garowniki, automatyczne systemy myjące czy zestawy do podłączania Wifi do urządzeń.

Brak produktów.

www.gastromi.pl- Internetowe sklep z urządzeniami gastronomicznymi.

ul. Jemiołowa 26A, 53-447 Wrocław, biuro@gastromi.pl

Projekt i wykonanie: Agencja marketingowa LTB.pl
idź do góry