Pizzeria

Od pieców przelotowych po okrągłe tace do serwowania – zebraliśmy tu kompleksowe wyposażenie do pizzerii. Oferujemy sprzęt na każdy etap produkcji włoskich wypieków – od mieszania ciasta, przez wałkowanie i przygotowywanie składników, aż po pieczenie i podawanie klientom.

Bardzo ważną częścią naszej oferty są niezbędne w każdej pizzerii piece, między innymi tunelowe oraz przelotowe gazowe i elektryczne. Proponujemy także piece o jednej lub dwóch komorach, oddzielnie regulowanych i z podświetleniem ułatwiającym kontrolę poziomu wypieczenia. Nasze produkty znajdą zastosowanie zarówno w dużych lokalach gastronomicznych, jak i w małych kuchniach, gdzie ilość wolnego miejsca jest ograniczona.

Proponujemy także wiele sprzętów i akcesoriów, bez których żadna pizzeria nie może się obejść. To między innymi miksery spiralne, wałkownice do ciasta, blachy, urządzenia do ścierania sera czy torby termiczne, utrzymujące ciepło w czasie dostawy do domu klienta. W naszej ofercie znajdują się także szczotki i rękawice ochronne.

Pokazuje 1 - 21 z 25 elementów
znaleziono: 25 produktów
Pokazuje 1 - 21 z 25 elementów
www.gastromi.pl- Internetowe sklep z urządzeniami gastronomicznymi.

ul. Jemiołowa 26A, 53-447 Wrocław, biuro@gastromi.pl

Projekt i wykonanie: Agencja marketingowa LTB.pl
idź do góry